تجهیزات جانبی

برای سهولت کاربری مشتریان محصولات کارابان, شرکت مهندسی کاراپرداز اقدام به تولید و ارائه تجهیزات جانبی پرکاربرد برای دستگاههای حضور و غیاب کارابان نموده است. برخي از این تجهیزات عبارتند از :

  قفل برقي: براي مدلهايي كه امكان كنترل دسترسي و ارتباط با قفلهاي برقي را دارند، قابل استفاده است. پس از اتصال دستگاه به قفل و انجام تنظيمات لازم، پس از اعتبار سنجي افراد توسط دستگاه، قفل با توجه به تعاريف انجام شده عمل خواهد كرد.
     
  كيف حمل: براي مشترياني كه نياز به جابجايي يا حمل دستگاه حضور و غياب دارند، استفاده از اين كيف با توجه به لايه هاي محافظ آن توصيه مي شود
     
  كيت معرفي: اين جعبه كه از جنس پلكس گلاس مي باشد به همراه دسته، محل نصب دستگاه و قفل برقي نصب شده روي درب كوچك تعبيه شده روي آن براي معرفي دستگاه و نمايش قابليتهاي آن قابل استفاده مي باشد. اين كيت فقط به نمايندگان فروش قابل ارائه مي باشد.
     
  پايه روميزي: کاربرد این پايه براي مكانهايي است كه تمايل به استفاده از دستگاهها بصورت روميزي يا قابل حمل دارند. با استفاده از اين پايه، پس از استفاده از دستگاه مي توان دستگاه را برداشته و در محل ديگري قرار داد يا براي ثبت تردد پرسنل كارگاه، دفاتر ديگر يا ... استفاده نمود.
     
  پایه پلکسی گلاس : کاربرد پایه علاوه بر زیبایی آن, قابلیت جابجایی برای مکانهایی است که امکان تصب دستگاه بصورت دائم وجود ندارد و یا محل تردد افراد تغییر می کند. همچنین برای مکانهایی که پس از ترک پرسنل دستگاه در موقعیت امنی قرار ندارد, استفاده از این پایه توصیه می شود. لازم به ذکر است درج نام یا لوگوی شرکت, موسسه یا سازمان روی پایه نیز امکان پذیر می باشد.
     
  کارتهای بدون تماس : با توجه به اینکه کلیه مدلهای دستگاههای حضور و غیاب کارابان دارای سنسور اثر انگشت می باشد و با توجه به امنیت بالای تشخیص هویت بر اساس اثر انگشت, در استفاده از این دستگاهها نیازی به استفاده از کارت مشاهده نمی شود, ولی در برخی مواقع مانند افرادی که اثر انگشت برای آنها به سختی تعریف می شود (مانند کودکان) یا افرادی که به دلایلی اثر انگشت آنها از بین رفته است, کارتهای بدون تماس جهت تشخیص هویت قابل استفاده خواهد بود.
     
  كليد خروج : اين كليد به همراه دستگاههاي كنترل تردد كاربرد خواهد داشت. با استفاده از اين كليد، كاربران پس از ورود به مكان مورد نظر با استفاده از دستگاههاي كنترل تردد كارابان، با توجه به برقي بودن قفل در، با استفاده از اين كليد مي توانند فرمان بازشدن در از داخل را صادر نمايند.